ogólnie,  oprogramowanie

Huro – oprogramowania dedykowane na światowym poziomie

Huro to firma dostarczająca firmom nowoczesne rozwiązania IT, w której pracują eksperci i prawdziwi pasjonaci programowania. Jeśli szukasz korzystnych i zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie rozwiązań IT, zapoznaj się z ofertą Huro, firmy, która współpracuje z wieloma prestiżowymi partnerami.

SharePoint
Microsoft SharePoint jest nowoczesną platformą współpracy zespołów, zarządzania wiedzą, organizacji projektów i wyszukiwania informacji. W ofercie Huro znajdziemy kilkadziesiąt modułów SharePoint, lecz możliwe jest także zamówienie unikalnego modułu, który będzie dostosowany do naszych potrzeb. Aplikacje Huro tworzone są w ten sposób, by można było z nich korzystać zarówno na komputerze, jak i tablecie, czy smartfonie.

Nintex
Wśród partnerów Huro znajduje się Nintex, lider SharePoint Workflow na rynku światowym. Firma oferuje m.in. wdrożenie procesów takich jak obieg dokumentów, czy obieg faktur. Nintex Workflow umożliwi Ci monitorowanie i zarządzanie procesami, a przy tym jest niezwykle łatwy w obsłudze. Wśród jego możliwości znajdują się: wysyłanie powiadomień, planowanie, przydzielanie i wykonywanie zadań, zatwierdzanie żądań i alokacja zasobów.

Rozwiązania dedykowane
Huro zaprojektuje dla Ciebie oprogramowanie na zamówienie. Oferta skierowana jest do dużych i średnich firm, którym potrzebne jest oprogramowanie dedykowane, spełniające ich wymagania i potrzeby. Podczas pierwszego spotkania specjaliści z Huro zajmą się analizą Twoich potrzeb, posługując się specjalistycznym językiem, świadczącym o ich profesjonalizmie. Następnie rozpoczyna się prowadzenie projektu, podczas którego Huro pozostaje z Tobą w stałym kontakcie. Ostatnim krokiem jest weryfikacja jakości, sprawdzająca, czy stworzone właśnie oprogramowanie dla firm spełnia wszelkie wymogi.

Partnerzy
Wśród dotychczasowych partnerów Huro znaleźć można m.in. Polskie Linie Lotnicze LOT, Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska i Sąd Najwyższy. Teraz i Ty możesz dołączyć do znakomitego grona partnerów Huro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *