druk,  ogólnie

Profes – profesjonalne wydruki z Poznania

Szukasz drukarni, która szybko i tanio wydrukuje potrzebne materiały reklamowe dla Twojej firmy? Profes to grupa fachowców, którzy doskonale wiedzą, czym jest dobrej jakości druk cyfrowy. Poznań jest miejscem działania firmy, lecz wszyscy zainteresowani mogą wybrać także dostawę kurierem.

Oferta

Profes specjalizuje się w wydrukach cyfrowych. Oferta firmy jest niezwykle bogata, znajdziemy tu m.in.: kalendarze, teczki reklamowe, notesy reklamowe, etui zabezpieczające do kart płatniczych, zdrapki, etykiety elektrostatyczne, karty podarunkowe (vouchery), wizytówki, segregatory, torby reklamowe, papiery firmowe, zaproszenia, zakładki, książki, numery startowe i wiele innych produktów. Każdy zainteresowany może zamówić dowolną ilość przedmiotów z logo własnej firmy. Warto zauważyć, że cena jest bardziej atrakcyjna przy większych zamówieniach. Profes to firma, która poważnie traktuje każde zlecenie, nieważne, czy jest to druk kopert, czy druk etykiet. Poznań, ul. Mała 7, tutaj wydrukujesz dowolną ilość potrzebnych materiałów reklamowych za niewielką cenę.

Wizytówki

Profes szczególnie dużą wagę przykłada do profesjonalnie wykonanych wizytówek. Znajdziemy tu aż 5 rodzajów wizytówek: standardowe, ozdobne, metalizowane, specjalne i super grube. Cena różni się w zależności od rodzaju. Fachowcy z Profes zajmą się zarówno projektem, jak i realizacją zamówienia. Profes to firma, której warto powierzyć druk wizytówek. Poznań i okolice mogą skorzystać z bogatej oferty firmy drukarskiej.

Wymagania techniczne

Na stronie profesjonalnydruk.pl w zakładce „pliki do druku” znajdują się wymagania techniczne, jakie powinny spełniać wszystkie pliki. Druk cyfrowy wygląda rewelacyjnie, kiedy trzymamy się odpowiednich zasad. Na stronie działa czat na żywo, dlatego pracownicy Profes są stale otwarci na wszelkie pytania i gotowi do pomocy, jeśli nie mamy doświadczenia w zlecaniu wydruków. Profes zaprojektuje również logotyp Twojej firmy i zapewni druk. Poznań może być dumny z możliwości zaoferowania pracy tak sprawnie działającej drukarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *