biuro,  oprogramowanie

Szkolenia Microsoft – Warszawa

Obecne Microsoft oferuje pakiet różnych narzędzi dla firm i osób prywatnych. Mnogość skomplikowanych programów sprawia, że szkolenia Microsoft (Warszawa) stały się powszechne. Nasza firma prowadzi kursy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych z obsługi najczęściej wybieranych narzędzi.

Oferta zawiera między innymi:

  • kurs MS Office (Warszawa),
  • Sharepoint online – szkolenia podstawowe i zaawansowane,
  • szkolenia z przygotowywania prezentacji w PowerPoint,
  • Szkolenie Access (Warszawa) z zakresu tworzenia i obsługi baz danych.

Prowadzimy zarówno kursy specjalistyczne, jak i ogólne. Do szkoleń specjalistycznych można zaliczyć, np. kurs „Excel dla finansistów i księgowych”. Uczestnicy kursu dowiedzą się jak wykorzystać potencjał programu Exel w pracy księgowego.

Jednak kurs Microsoft Office (Warszawa) jest dostępny również w bardziej ogólnej formie. Nauka pracy w Excelu czy Wordzie na poziomie podstawowym to szkolenie ogólne, przygotowujące do późniejszej specjalizacji.

Szkolenie Microsoft 365 jednym z najpopularniejszych szkoleń

Niewątpliwie pakiet Office zawiera najpopularniejsze programy Microsoft. Nie powinno więc dziwić, że szkolenie Microsoft 365 jest tym, co interesuje naszych Klientów najbardziej. Każdy kurs Microsoft Office w naszej ofercie dotyczy jednego z narzędzi. Naszym zdaniem zarówno liczba funkcjonalności w każdym programie, jak i zróżnicowanie narzędzi sprawiają, że przeprowadzenie ogólnego kursu MS Office z obsługi wszystkich narzędzi mija się z celem. Warto nauczyć się poprawnej obsługi każdego z narzędzi. Jedno z najpopularniejszych szkoleń, czyli MS Office (Warszawa) to niewątpliwie jeden z najbardziej rozbudowanych kursów obsługi Excela na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Sharepoint online – szkolenia z obsługi programów niezbędnych w pracy zdalnej

Żyjemy w czasach, w których praca zdalna stała się powszechniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego też o wiele potrzebniejsze są dzisiaj programy czyniące ją łatwiejszą, czy też w niektórych przypadkach, możliwą. Teraz często nie ma możliwości, aby podejść do współpracownika i wyjaśnić niejasne kwestie lub o czymś mu przypomnieć. Dlatego bardzo ważny jest sprawny i bezproblemowy kontakt online. Nie obejdzie się także bez programów umożliwiających przesyłanie danych. Mowa o takich programach, jak choćby Microsoft Teams czy Sharepoint. Online,z którego obsługi szkolenia są prowadzone od dłuższego czasu. Prowadzimy również zajęcia stacjonarnie w wybranym miejscu. Wykwalifikowany specjalista tłumaczy, jak obsługiwać podstawowe funkcje tych programów oraz jak wykorzystać ich dodatkowe możliwości. Po zakończeniu zajęć kursant posiada wiedzę teoretyczną połączoną z praktycznymi umiejętnościami, umożliwiającymi mu korzystanie bez ograniczeń z programów niezbędnych w pracy zdalnej i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *