sprzęt

Zalany komputer – czy można go uratować?

Naprawa laptopów po zalaniu – uspokajamy, można to zrobić

Masz w nawyku picie kawy przy komputerze? Udało się się przetrwać żywotność laptopa bez jego zalania? Jeśli nie, zapewne wiesz co robić w kryzysowych sytuacjach. Jeśli nigdy nie zalałeś laptopa, na pewno wpadniesz w panikę i zaczniesz zastanawiać się, czy Twoje dane uda się odzyskać – czy naprawa laptopów jest możliwa?

Szczecin – miastem geniuszy

Od razu uspokajamy – zalany komputer da się naprawić, jednak musisz oddać go do punktu, który się na tym zna. Jednym z miast, które słynie z doskonałych serwisów jest Szczecin. Masz szczęście, jeśli właśnie w tym mieście mieszkasz.

Naprawa komputerów – co zrobić?

Zanim komputer trafi do serwisu, sam możesz uratować swoje dane. Jeśli zalałeś laptopa od razu odłącz go od zasilania. Dodatkowo usuń wszelkie urządzenia wewnętrzne, które są do niego podłączone. Następnie odwróć laptopa do góry nogami i połóż go na papierowym ręczniku,. aby płyn miał gdzie wsiąknąć. Są to podstawowe kroki, które możesz sam poczynić. W między czasie zadzwoń po serwisanta, który zajmie się pozostałymi działaniami – w jego gestii będzie profesjonalna naprawa komputerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *