biuro,  druk,  ogólnie

Inkton – tusze do wszelkiego rodzaju sprzętu drukującego

Inkton jest dostawcą materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i faksu, który zapewnia doskonałej jakości tonery i tusze. Szczecin jest miastem, w którym znajduje się siedziba firmy, lecz zaopatruje ona klientów z całej Polski. Profesjonaliści z Inkton podejmą się znalezienia odpowiednich materiałów do każdego rodzaju drukarki, kserokopiarki i faksu, oczywiście w najlepszej cenie. Firma współpracuje z dostawcami z Polski i Europy, dzięki czemu prowadzi sprzedaż zarówno produktów oryginalnych, jak i zamienników, wśród których znajdują się dobrej jakości tonery do drukarek. Szczecin, ul. Mieszka 80/302, pod tym adresem znajdziesz firmę Inkton.

Zalety
Firma Inkton od lat zajmuje się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego. Kieruje się przede wzystkim dobrem klienta, dlatego pracownikom zależy na jak najlepszej jakości materiałach. Inkton doskonale wie, że tanio nie zawsze znaczy dobrze, dlatego też wybiera produkty z najwyższą starannością, by w pełni zadowolić klientów i nawiązać z nimi dłuższą współpracę. Inkton to firma, która zaopatrzy Cię w najlepszej jakości tusze do drukarek w mieście Szczecin.

Marki
Inkton zajmuje się dostarczaniem materiałów takich firm jak: Panasonic, Ricoh, HP Invent, Epsont, Canon, Dell, Xerox, Lexmark, Brother, Samsung, Sharp, Olivetti, OKI, Nashuatec, Kyocera i Konica Minolta. Szczecin i jego mieszkańcy mają zapewniony dostęp do wszelkiego rodzaju materiałów eksploatacyjnych przez 365 dni w roku. Inkton promuje również lokalny rynek, zapewniając materiały do drukarek firmy Develop, której siedzibą również jest Szczecin.

Oświetlenie LED i materiały biurowe
Firma Inkton prowadzi także sprzedaż oświetlenia LED (żarówki, panele, lampki, taśmy, naświetlacze) oraz materiałów biurowych i sprzętu komputerowego. Inkton zaopatrzy Cię więc zarówno w oświetlenie LED, jak i w płyty CD i DVD, pianki i chusteczki do pielęgnacji sprzętu, oraz tusze i tonery. Szczecin to siedziba firmy Inkton, która swoje usługi proponuje całej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *