ogólnie,  oprogramowanie,  strony www

Thinq – dobrze pomyślane rozwiązanie IT

Obecna na polskim rynku od 2007 roku firma Thinq to profesjonaliści w branży IT. W ich bogatej ofercie znajdziemy możliwość odbycia szkoleń oraz przeprowadzenia specjalistycznych konsultacji, a także aplikacje, strony internetowe oraz programy dla firm. Poznań to miejsce, w którym działa ta prężnie rozwijająca się firma.

Dedykowany hosting
Oferta firmy Thinq jest bardzo bogata i zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Znajduje się wśród niej dedykowany hosting stron i aplikacji, który spełnia dwa główne założenia: najwyższą jakość i gwarancję bezpieczeństwa. Mamy dostęp do konfiguracji aplikacji według naszych własnych potrzeb, a serwery firmy zlokalizowane są w Poznaniu, co gwarantuje szybkie połączenie. Co więcej, korzystanie z oferty Thinq obniża koszty, które musielibyśmy ponieść, zakładając własne serwery.

Platforma CMS
Firma Thinq oferuje autorski i profesjonalny system CMS. Poznań może zaoferować swoim mieszkańcom firmę, która zatrudnia najlepszych specjalistów IT. System CMS z miasta Poznań ułatwia pozycjonowanie i posiada wsparcie dla wyszukiwarek internetowych. Do jego najważniejszych funkcjonalności należą m.in.: wielkojęzykowość, newsletter, załączniki, wyszukiwarka, formularze kontaktowe, banery rotacyjne i listy dynamiczne.

Strony internetowe i oprogramowanie
Thinq oferuje profesjonalne, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie strony internetowe. Dzięki ich wiedzy nawet największy komputerowy laik będzie mógł z powodzeniem administrować stronę. Firma Thinq oferuje również swoim klientom profesjonalne oprogramowanie dedykowane. Poznań do tej pory nie mógł pochwalić się zbyt dużą ilością firm oferujących tego typu rozwiązania. Dzięki usługom Thinq możesz kupić dopasowane dla Ciebie oprogramowanie dla firm. Poznań jest siedzibą firmy, lecz Internet ma zasięg globalny, dlatego też Thinq otwarty jest również na klientów spoza Wielkopolski. Oprogramowanie na zamówienie, które tworzy firma Thinq z miasta Poznań, jest produkowane bezpośrednio dla konkretnej firmy i nadzorowane na każdym etapie produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *